Kurallar

Kurallar

1- İş bu sözleşmeyi ve şartlarını eğer siteyi kullanmaya karar verirseniz yükümlü sayılırsınız. Hesap ayarları bölümünden kendi hesabınızı herhangi bir üçüncü şahsa sormadan kapatma hakkına sahipsiniz. Bunun yanında siteyi kullanmakla; ticari amaçlar haricinde, kendi kişisel tercihleriniz doğrultusunda kabul etmiş sayılırsınız. Kısaca siteyi kullanarak bu kurallara tabi olduğunuz ve bu kurallar doğrultusunda davranış ilkelerine uymayı yasal olarak kabul etmiş sayılacaksınız. 

2- Canlı sohbet sitemiz üyeliksiz ve üyelikli olarak 2 farklı seçenekte hizmet vermektedir. Her iki sohbet lobisinde de kurallar aynı olarak belirlenmiştir.

3- Sitemiz olan HasTV.NET adresi, kullanıcılarımızın site içerisinden kişisel olarak faydalanmaları için kurulmuştur. Ancak HastTV.NET yetkilileriyle iletişime geçerek, tanıtım ve reklam amacıyla da kullanım izinleri isteyebilirsiniz. Site yetkilileri size izin verdiği müddetçe, siteyi reklam ve tanıtımlar için kullanabilirsiniz. 

4- Web sitemiz içeriğini kayıt alarak farklı amaçlar ile kullanmak suç sayılmaktadır.

5- Siteye giriş esnasında oluşturacağınız katılımcı kullanıcı ismi ve şifrenizi başkalarıyla paylaşmamanız rica olunur. Site kullanıcı ve şifrenizi oluşturduğunuzda bunun hakları tamamen sizdedir. Başkalarıyla paylaşmamayı, kullanıcı olarak kabul etmiş sayılırsınız. Fakat hesabınızın izinsiz bir şekilde kullanıldığında şüphe ettiğiniz durumlarda, şifrenizin başkaları tarafından ele geçirilmesi durumunda, zaman kaybetmeden, HasTV.NET yetkilileriyle temasa geçmeniz gerekmekte ve bu durumu üye olurken taahhüt etmektesiniz. 

6- Site içerisinde bulunan logolar, grafikler, resimler HasTV.NET sitesine aittir. İzin almadan herhangi bir paylaşımda bulunmak ya da kullanıcıların bilgilerini başka yerlerde paylaşmak tamamen suç olarak kabul edilmektedir. Bu durumda, HasTV.NET tüm yasal haklarını kullanabilmektedir.

7- Sitedeki güvenlik kurallarına dikkat etmek, başkalarına küfür etmek, yasal haklarını çiğnemek ya da HasTV.NET sohbet aracılığıyla politika, siyaset gibi konularda görüş belirtmek, bu konular hakkında rencide edici kelimeler kullanmak, kamu mallarına veya kişilerine rencide edici sözler söylemek yasaktır. Kullanıcı olan kişilerin bu kuralları kabul ettiği, buna rağmen sorun teşkil edici durumlarda HasTV.NET sorumlu değildir. Sorumluk tamamen davranışta bulunan kullanıcılara aittir. 

8- Profil satışı yapmak ya da başkalarından profil istemek, bunlarla bağlantılı olarak diğer kullanıcılardan çıplak fotoğraf talep etmek ve onların hak ve hukuklarını çiğnemek yasaktır.

9- HasTV.NET siteyi kişilere tamamen sohbet amacıyla kullanıma açmıştır. Kullanıcıların kendi fikir, düşünce ve görüşleri HasTV.NET ile herhangi bir bağlantısı bulunmaz. HasTV.NET burada bulunan kullanıcıların kendi görüşlerini doğrulamaz, reklam yapılmışsa bunların doğruluğunu kabul etmez. Bu sitede bu ve buna benzer, kullanıcıların mesuliyetinde bulunan hiçbir içerikten HasTV.NET sorumlu tutulamaz. 

10- Siteden oluşabilecek fikir kayıpları, düşünce paylaşımları, kişisel veri kayıpları ile ilgili durumlarda HasTV.NET mesul değildir.